Головна » 2015 » Август » 17

Нагадаємо, що у першому поєдинку українки в цікавому протистоянні перемогли з рахунком 2:1.

У матчі-відповіді до табору угорської збірної додалися нові гравці, які були задіяні в грі першої збірної.

Поєдинок розпочалася о дванадцятій годині, в спеку, і стояло питання, хто зможе краще пристосуватися до високої температури. З перших хвилин гри угорки заволоділи ініціативою, контролювали м’яч і великими зусиллями йшли вперед. Наші дівчата переважно захищались, намагаючись використати контратаки, але бракувало швидкості. Гості легко розвалювали такі наступальні дії на підступах до штрафного майданчику.

Кілька нагод відкрити рахунок гості змарнували, а на 35 хвилині Петра Кочан його відкрила, замкнувши флангову передачу. На 44 хвилині Жанет Коян подвоїла рахунок. Здавалося, що арбітр завершить першу половину гри, але через зупинки, він додав п’ять хвилин і саме на останній доданій хвилині Вікторія Худа з гострого кута забила красень гол в ворота гостей.

Друга половина гри пройшла за сценарієм першої: гості атакували, гравці нашої збірної великими силами захищались, намагаючись скористатися контрвипадами ... Читать дальше »

Категория: Найголовніше | Просмотров: 302 | Добавил: UzhMedia | Дата: 16.08.2015 | Комментарии (0)